Programator part-time
100 Productions
Bucureşti
1 zi în urmă

Ne marim echipa si avem nevoie de un programator pasionat de coding in regim project-based / part-time. TU esti pasionat de coding?

Dupa ce ne cunoastem se poate lucra din confortul propriei case (este un job project-based dar cu plata lunara), aparitia la birou fiind necesara doar o data / de doua ori pe saptamana la sedintele cu echipa.

Asadar poate fi un job ideal pentru un student, dar si pentru o persoana care are nevoie de al doilea job. Experienta anterioara nu o vom verifica, ne intereseaza ce sti sa faci si cum o faci.

Apreciem corectitudinea si sinceritatea, asadar apeleaza cu incredere daca ai cel putin aceste doua calitati, restul se invata! : )

Daca ti se pare interesant iata ce ai de facut :

Descrierea postului :

Dezvoltare back-end si front-end

Lucrul cu platforme cunoscute precum WordPress, PrestaShop, Magento si alte CMS-uri

Dezvoltarea aplicatiilor ce necesita limbaje de programare si baze de date relationale

  • Comunicarea cu celelalte departamente din firma in vederea finalizarii proiectelor;
  • Mentinerea unei bune imagini a companiei.

    Cerinte :

    Pasionat de PROGRAMARE

    Cunoasterea limbajelor : PHP, JAVASCRIPT, HTML, CSS si baze de date : SQL si MySQL

    Reprezinta un avantaj cunoasterea altor limbaje de programare

    Cunosterea standardelor WEB

    Seriozitate, Dedicare, Profesionalism, Colegialitate

  • Capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
  • Cunoastere limbi engleze nivel avansat absolut necesar-cunosterea altor limbi constituie un avantaj.

    Oferta :

  • Salariu fix;
  • Posibilitatea de a avansa;
  • Posibilitate de a trece la program full-time;
  • Program flexibil (se poate lucra de acasa);
  • Mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara.

    Posturi disponibile : 1

    Localitate : Bucuresti

    Tip post : Project-Based / Part-Time cu posibilitate de trecere la Full-Time dupa 6 luni

    Daca simti ca te potrivesti asteptam cu interes CV-ul tau la office 100x. ro

    Raportați această lucrare