Agent Vanzari
Cbm Office Team S.R.L.
Cluj Napoca, Romania
3 zile în urmă
source : MyNextJob

Descrierea postului :

  • Realizeaza targetul de vanzari si incasari
  • Prezentarea si vanzarea produselor firmei;
  • Incasarea soldurilor clientilor la termenele stabilite
  • Promovarea produselor si a imaginii firmei in piata
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti, si atragerea de clienti noi prin initiative si demersuri proprii
  • Intocmirea si actualizarea fisei clientului;
  • Acordarea de consultanta clientilor cu privire la produsele comercializate;
  • Monitorizarea platilor facute de clienti;
  • Raportarea activitatii conform normelor interne ale companiei.
  • Permis conducere categoria B;
  • Candidatul ideal :

  • Studii medii sau superioare.
  • Experienta relevanta in vanzari
  • Serios si implicat
  • Atitudine proactiva, seriozitate
  • Experienta in vanzarea produselor de Birotica / Papetarie / Produse de igiena si curatenie, constiutuie un avantaj
  • Oferta :

  • salariu atractiv + Bonusuri correlate cu performanta
  • masina si telefon de serviciu
  • Raportați această lucrare