Consilier vanzari
Ideal Inox Srl
Bucuresti, RO
1 zi în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Angajam CONSILIER VANZARI pentru showroom-ul din Calea Bucuresti, Nr 37, Petresti, Corbeanca si pentru showroom-ul din Colentina, nr.

427 / 429, Bucureti, sector 2.

Locul de munca este full-time, pe perioada nedeterminata.

Pentru alte detalii ne puteti contacta, de luni pana vineri, intre orele 10- 16 , la nr. de telefon 0720 209 432 sau pe adresa de email.

Asiguram transport din Bucuresti.

Descrierea jobului :

Ca agent de vanzari activitatea ta va consta in :

  • Gestionarea portofoliului de clienti;
  • Prospectarea pietei si dezvoltarea continua a portofoliului;
  • Construirea si consolidarea relatiilor cu clientii;
  • Cresterea volumului de vanzari si promovarea produselor companiei.

    Candidatul ideal :

  • Abilitati de comunicare, negociere, organizare si interelationare, dinamism, orientare catre rezultate;
  • Cunostinte de operare pe calculator nivel mediu;
  • Cerinte comportamentale : responsabil, integru, organizat;
  • Constituie avantaj experienta in vanzari minim 1 an.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Raportați această lucrare