Reprezentant vanzari produse lactate
Franpeter Optitrade SRL
Cluj-Napoca, RO
4 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Reprezentat vanzari cu mandat comercial in judetele arondate.

Portofoliul de produse este format in special din produse lactate pentru segmentul retail si Horeca dar si ingrediente pentru industria alimentara.

Cerinte

Experienta in domeniu in special produse alimentare lactate,seriozitate,spirit antreprenorial.

Detinator al unei societati sau PFA cu obiect principal de activitate intermedieri in comertul cu produse alimentare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Comision minim in suma fixa corelat cu experianta profesionala detinuta plus comision din vanzarile efective lunare.

Raportați această lucrare