Angajam personal tanar pentru postul de cosmetizare auto
Lajumate
Targu Mures, Mures
1 zi în urmă

Sc Cosmetizare Auto Mures S.R.L (SteliClean) specializată in curatarea autoturismelor ,cauta persoana tanara pentru postul de Cosmetica auto

Cerinţele candidatului :

  • Absolvirea unei scoli profesionale sau liceu
  • Loialitate ,atent la detalii,dorinta de invatare. corectitudine,responsabilitate,integritate,
  • Permis de conducere cat. B
  • Descrierea postului (exemple) :

  • Curatarea in detaliu a autoturismelor,cabinelor de tir pe partea de interior.
  • Program de 8 ore / zi
  • Pachet salarial / beneficii (exemple) :

  • Pachet salarial cu posibilitati reale de crestere
  • Mediu de lucru plăcut şi profesionist;
  • Colectiv de munca prietenos, fara birocratie
  • Aprecierea si rasplatirea corespunzatoare a muncii bine facute
  • Descrierea postului :

  • curatarea in detaliu a autoturismelor ,cabinelor de tir cu aparatura profesionala.
  • Candidaţii interesaţi pot trimite un Curriculum Vitae cu poza la adresa de email steliclean gmail.com

    Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, a cărui dată va fi stabilită de comun acord cu aceştia.

    Arată toată descrierea

    Raportați această lucrare