ÉPÍTŐMÉRNÖK
BICON Srl
Brasov
‎în urmă cu 22 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Keressük azt az építőmérnököt aki Sepsiszetgyörgyön és környékén szeretné továbbépíteni a karrierjét!

Descrierea jobului

Jövendőbeli kollégánk, a szakmáját szerető, dinamikus mérnök, aki otthonosan érzi magát az építőtelepen, meg tud szervezni egy 8-10 személyből álló szorgalmas csapatot és nem riad vissza a jegyzőkönyvek vagy egyéb beszámolók kitöltésétől sem.

Munkát, emberi megbecsülést, szakmai sikereket és a kiváló eredmények megfelelő jutalmazását tudjuk megígérni.

Raportați această lucrare
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Email-ul meu
Continuă
Formular