Inginer de sistem
CHORUS electric
Otopeni
14 zile în urmă
source : wowjob

DESCRIERE JOB

Locatia : Otopeni, Buzau, Slobozia, Calarasi, Bacau, Braila, Ploiesti, Galati, Constanta, Bucuresti, Brasov, Iasi, Craiova, Sibiu, Vaslui, Tulcea, Slatina, Pitesti, Botosani, Suceava, Tg Mures, Harghita, Covasna

Responsabilitati :

Realizeaza ofertele tehnico-economice.

Monitorizeaza ofertele si proiectele importante.

Participa la indeplinirea atributiilor generale privind vanzarea produselor companiei.

Se informeaza permanent despre piata si concurenta.

Alte atributii conform fisei post.

Profil Electric

Specializari : Actionari Electrice, Electrotehnica, Instalatii, Energetica, Electromecanica.

Cunostinte in distributia energiei electrice in joasa tensiune,in automatizari si control.

Experienta in domeniu 5-15 ani.

Persoana dinamica, perseverenta, cu spirit de echipa.

Foarte bune abilitati de comunicare, negociere .

Permis auto de minim 2 ani.

OFERTA

Pachet salarial foarte atractiv.

Masina si telefon mobil de serviciu.

Mediu profesional competitiv.

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite