Sales Manager
Regent S.r.l
Bacau, Romania
7 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Realizeaza planul zilnic de vanzari.
  • Prezinta si promoveaza direct produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti.
  • Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor / serviciilor in zona in care actioneaza.
  • Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora.
  • Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentialii clienti.
  • Urmareste incasarea comenzilor si face propuneri pentru acordarea de eventuale discounturi sau amanari de plata pentru clientii fideli.
  • Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonatii acestuia in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal.
  • Cerinte

    ROBINETE.EU este in cautare de o noua colega :

  • O persoana optimista;
  • O persoana pozitiva, dinamica;
  • Sa ii placa sa vorbeasca la telefon;
  • Sa ii placa provocarile;
  • Sa lucreze bine in echipa;
  • Studii superioare / medii
  • Nu necesita experienta deoarece totul se invata la noi!
  • De preferat carnet de conducere
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Mediu de lucru tip office;
  • Salariu atractiv cu posibilitate de crestere in functie de performanta;
  • La dorinta se vor executa si deplasari la clineti cu masina de serviciu;
  • Laptop;
  • Telefon de serviciu;
  • Si altele.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite