Account manager b2b
SC INSIDE TECHNOLOGIES SRL
Romania
36 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

De ce sa faci parte din echipa Bagsy.ro?

  • Pentru ca esti pasionat de industria fashion si iti plac provocarile
  • Pentru ca iti place mediul dinamic de afaceri si vrei sa te dezvolti continuu
  • Pentru ca esti creativ / a si iti doresti sa iti pui ideile in aplicare
  • Pentru ca iti doresti un venit corelat cu nivelul de munca depus si rezultatele obtinute
  • Descrierea jobului

    Te-ai regasit in descrierea de mai sus? Avem vesti bune!

    Cautam un Account Manager responsabil de dezvoltarea si mentinerea portofoliului de vanzari de tip B2B pentru site-ul Bagsy.ro. Poti fi tu acela daca :

  • ai studii universitare in economie, administrarea afacerilor, marketing sau conexe;
  • ai experienta in vanzari directe de minim 2 ani;
  • ai excelente abilitati de comunicare scrisa si verbala;
  • vorbesti fluent limba engleza sau rusa;
  • ai experienta in utilizarea tool-urilor Microsoft Office
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite