Reprezentant Vanzari Agribusiness
Excon Consultanta
Intrarea Liteni, Bucuresti, Romania
8 zile în urmă

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza pentru clientul sau, un important furnizor de produse şi servicii agricole.

Cerinte :

  • Studii superioare finalizate in domeniul agronomic;
  • Atitudine suportiva si o inclinatie confirmata pentru norme si proceduri;
  • Spirit practic;
  • Permis de conducere categoria B.

    Obiectiv principal : vanzare inputuri pentru agricultura (seminte, ingrasaminte, produse pentru protectia plantelor).

    Principalele responsabilitati :

  • Asigura indeplinirea targetului de vanzari si incasari pe zona alocata;
  • Solutionarea problemelor aparute in derularea activitatii;
  • Contacteaza si viziteaza clientii activi si potentiali, urmarind promovarea produselor cu scopul cresterii numarului de clienti;
  • Asigura implementarea politicii de vanzari si marketing in zona sa de activitate;
  • Propunerea de solutii pentru optimizarea activitatii;
  • Contribuie la construirea si consolidarea planului de vanzari anual pe zona desemnata;
  • Promovarea imaginii si portofoliului societatii, in acord cu strategia companiei;
  • Intocmirea de raportari periodice privind activitatea profesionala desfasurata.

    Beneficii :

  • pachet salarial atractiv (salariu fix + comision din vanzari in functie de rezultatele obtinute);
  • asigurare medicala;
  • contract incheiat pe o perioada nedeterminata.

    Suntem nerabdatori sa primim aplicatiile voastre! O sa tratam datele dvs. ca fiind confidentiale!

  • LinkedIn 0
  • Aplică