Tehnician asamblare - Productie publicitara
RXP ADVERTISING SRL
Romania
22 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Candidatul / Candidata trebuie sa aiba urmatoarele calitati :

  • inclinare spre lucru manual
  • seriozitate
  • dorinta de a invata
  • responsabilitate
  • Nu este necesara experienta in domeniu.

    Responsabilitati :

    Asamblarea si montajul produselor dupa specificatii.

    Avantaje :

    Loc de munca sigur, salarizare in functie de performante si productivitate.

    Posibilitate de promovare.

    Oportunitatea de a lucra intr-un domeniu dinamic.

    Aplică
    Aplică
    Email-ul meu
    Făcând clic pe "Continuați", sunteți de acord că nevoo colectează și procesează datele personale pe care le-ați furnizat în acest formular pentru a crea un cont nevoo și pentru a vă abona la alertele noastre prin e-mail, în conformitate cu Politica de confidențialitate . Puteți să vă retrageți consimțământul în orice moment, urmând și pașii .
    Continuă
    Formular