REPREZENTANT COMERCIAL REPUBLICA MOLDOVA
ALEVIA
Romania
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Experienta in domeniu minim 2 ani

Studii superioare

Abilitati de comunicare, negociere

Sociabil, convingator, organizat, dinamic, orientat spre rezultate

Abilitati de prezentare, promovare si vanzare a produselor companiei

Loial, creativ, cu spirit de echipa

Domiciliu stabil in Republica Moldova

Disponibilitate pentru calatorii in tara.

Descrierea jobului

Noul nostru coleg / a va avea misiunea de a impulsiona vanzarile Alevia in Republica Moldova, fiind responsabil pentru :

  • Promovarea produselor ALEVIA in farmacii si cabinetele medicale
  • Stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiei comerciale cu farmaciile si medicii
  • Negocierea contractelor de vanzare
  • Urmarirea respectarii contractelor de catre Clienti si de catre Companie
  • Beneficii :

  • Pachet motivant de compensatii si beneficii;
  • Oportunitati de dezvoltare;
  • Lucrul in cadrul unei echipe competitive si profesioniste;
  • Un mediu de lucru dinamic si prietenos;
  • Masina si telefon mobil de serviciu
  • Training specializat
  • Locatia jobului : Republica Moldova