Sef departament vanzari
Arabesque Romania
BUZAU
31 zile în urmă

Cerinte :

  • Studii superioare tehnice;
  • Cunoasterea materialelor de constructii constituie un avantaj;
  • Experienta in conducerea unei echipe;
  • Abilitati de analiza si organizare;
  • Disponibilitate pentru deplasari frecvente.
  • Descrierea jobului

  • Coordonarea echipei de vanzari;
  • Prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti;
  • Mentinerea relatiilor cu clientii firmei;
  • Monitorizarea stocurilor pentru aprovizionarea în bune condiţii şi la timp a întregii game de produse aferente departamentului pe care îl conduce;
  • Intocmirea de rapoarte, planuri de vanzari,statistici.
  • Beneficii :

  • Pachet salarial motivant;
  • Masina si telefon de serviciu;
  • Cariera pe termen lung intr-o companie de renume.
  • Training oferit de companie
  • Mediu de lucru profesionist
  • Aplică