BARMAN
SC TURISM FELIX SA
Romania
16 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Calificare de barman preparator sau absolvirea unui curs de calificare de ospătar și a unui curs de specializare barman
  • Experiență pe un post similar de minim 2 ani
  • Cunostințe de operare pe calculator (Windows, Word, Excel, Office) reprezintă un avantaj
  • Cunoașterea limbii engleze (nivel conversational) este o cerință obligatorie și cunoașterea unei alte limbi de circulație internațională reprezintă un avantaj
  • Abilități bune de comunicare
  • Descrierea jobului

    Servirea unei game de amestecuri de băuturi răcoritoare și alcoolice

    Întreținerea echipamentului de bar

    Verificarea, preluarea și predarea stocurilor

    Comandarea necesarului de marfă în timp util

    Menținerea curățeniei la locul de muncă

    În funcție de calificare și experiență, se va propune ocuparea unui post într-unul dintre hotelurile de 2, 3, 4 sau 5 stele

    Beneficii :

    Mediu de lucru stabil și plăcut

    Posibilități de promovare în cadrul hotelului și a grupului

    Lucrul într-o echipă profesionistă și dedicată

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite