Muncitor Necalificat (94213)
Delgaz Grid
Romania
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Educaţie necesară : Studii generale;
  • Altele : Disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerințele postului (lucru în afara programului normal de lucru, în program prelungit) ;
  • Deţinere permis de conducere categoria B (recomandabil).

    Descrierea jobului

  • Acordă sprijin personalului calificat pentru efectuarea lucrarilor de mentenanţă planificată , mentenanţă accidentală / neprogramată şi activității de construcții-
  • montaj în vederea intreţinerii, reparării, înlocuirii, extinderii sistemului de distribuție de electricitate;
  • Verifică starea tehnică şi existenţa inventarului necesar de scule, echipamente, unelte, dispozitive;
  • Asigură utilizarea corespunzătoare a dotării primite pe inventar, atât personal cât şi de către formaţie ş inumai pentru efectuarea lucrărilor în interes de serviciu;
  • Asigură realizarea lucrărilor încredinţate în volumul stabilit, de calitate corespunzătoare şi la termenul planificat;
  • Asigură descărcarea / încărcarea materialelor, depozitarea lor în condiții de siguranță, și transportul spre locațiile solicitate;
  • Ce oferim

  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonus de performanţă;
  • Tichete de masă;
  • Asigurare privată de sănătate;
  • Pensie facultativă;
  • Primă de vacanţă.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite