ANGAJAM SOFERI PROFESIONISTI CE 2200 EUR
SC WIND SPEED SRL
Romania
23 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte obligatorii :

  • atestat sofer profesionist transport marfa
  • card tahograf
  • aviz medical si psihologic
  • minim 6 luni experienta pe camion de 40 to pe Romania sau 3 luni in trafic international;
  • fara cazier judiciar
  • Descrierea jobului

  • transportul de marfuri generale pe relatia Germania-Suedia sau Germania-Anglia, cu cap tractor + semiremorca prelata
  • comunicarea cu dispeceratul privind desfasurarea transportului si eventuale incidente
  • cunoasterea si respectarea timpilor legali de lucru conform regulamentului CE561 / 2006
  • salariu fix tara + diurna zilnica
  • alte beneficii - conditiile de pe vapoarele scandinave : cuseta, dus, mese gratuite, masina de spalat haine.
  • masini Euro6 marca DAF.
  • se lucreaza pe perioade de doua luni, cu concediu de trei saptamani
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite