Vanzatori ambulanti
Sc Ne & Ro Invest Srl
Romania, Romania
11 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Colaborare in vederea vanzarii de produse proprii.

Suntem o companie care produce diverse suveniruri istorice si cu tematica religioasa (statuete, busturi, magneti).

Caut vanzatori ambulati, cu firma proprie sau PFA, care se deplaseaza cu vanzare produse la diverse targuri, expozitii, sau altele, pentru colaborare, in vederea vanzarii de produse.

Pentru detalii va rugam sa ne contactati.

Cerinte

  • sa aiba firma proprie sau PFA
  • sa aiba masina proprie
  • sa participe la targuri, expozitii, si altele in vederea vanzarii de suveniruri, produse de artizanat sau produse similare
  • experienta in vanzari ambulante
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • in functie de realizari
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite