Mecanic reglor Suceava
S.C. BETTY ICE S.R.L.
Suceava
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Betty Ice SRL caută un nou coleg pentru departamentul dе întreținere.

Cerințe :

  • Calificare dе mecanic;
  • Experienta pe o pozitie similara;
  • Cunoștințe necesare executării lucrărilor mecanice specifice;
  • Persoana dinamică, perseverentă, motivată, serioasă, cu abilități dе comunicare și lucru în echipă;
  • Atenție sporită la detalii;
  • Capacitate dе organizare și planificare a sarcinilor și priorităților;
  • Descrierea jobului

    Responsabilitatile jobului :

  • Reglarea utilajelor si supravegherea acestora in timpul functionarii;
  • Realizarea produselor la nivelul calitativ solicitat de angаjator cu realizarea normelor de producție și a unui nivel minim de produse neconforme;
  • Informarea superiorului ierarhic privind starea utilajelor, dispozitivelor etc. și propunerea de măsuri pentru remedierea eventualelor deficiențe;
  • Efectuarea întreținerii zilnice a utilajelor;
  • Participă la întreținerea și repararea periodică a utilajelor;
  • Participă activ la orice acțiune din cadrul societății care necesită cunoștințele tehnice pe care le posedă;
  • Răspunde de eficiența și calitatea lucrărilor efectuate la termenele limită;
  • Menține în bună stare aparatura pe care o utilizează;
  • Verifică funcționarea la parametrii a utilajelor reglate și reparate;
  • Intervine operativ pentru rezolvarea problemelor apărute la mașini.
  • Raportați această lucrare