Support Engineer Salesforce
Tigura Sp. z o.o.
Timișoara, Romania
6 zile în urmă
source : Just Join IT

Salesforce (regular)

Dla naszego partnera firmy świadczącej usługi dla branży morskiej, naftowej, gazowej oraz energetycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko :

Miejsce pracy : Gdynia lub 100% zdalnie

Opis Stanowiska

  • Zapewnienie wsparcie aplikacji i procesów (2 linia)
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji dotyczącej wsparcia
  • Monitorowanie i wspieranie wykorzystania aplikacji przez jednostki biznesowe
  • Współpracowanie w zakresie działań wspierających z wszystkimi ośrodkami wsparcia na całym świecie
  • Uczestniczenie w testach akceptacyjnych użytkowników
  • Uczestniczenie w zarządzaniu problemami i zmianami w aplikacjach
  • Przyczynianie się do poszerzania wiedzy o aplikacjach i ich użytkownikach
  • Współpracowa z kolegami z zespołu w zakresie rozwoju oprogramowania
  • Oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy z Salesforce
  • Podstawowa wiedza z zakresu Sales, CPQ i Service Cloud
  • Zrozumienie modelu bezpieczeństwa Salesforce
  • Zrozumienie wszystkich aspektów konfiguracji
  • Znajomość Reportsi Dashboards
  • Mile widziane certyfikaty Salesforce
  • Doświadczenie w wspieraniu aplikacji
  • Doświadczenie w integracji systemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Klient Oferuje

  • Pracę nad ciekawymi projektami
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Pracę w międzynarodowej firmie, która działa w ponad 100 krajach
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Raportați această lucrare