Reprezentant vanzari
Oficiali Imperium S.R.L.
Ramnicu‑Valcea
‎în urmă cu 3 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • abilitati de vanzare, negociere, putere de convingere
  • capacitatea de a gestiona eficient timpul si prioritatile
  • dornic sa acumuleze informatii si sa se implice in proiecte noi
  • spirit antreprenorial
  • bune cunostinte IT
  • orientare catre rezultate
  • permis de conducere categoria B
  • Responsabilitati

  • vanzarea produselor din portofoliu
  • administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
  • prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
  • urmarirea realizarii planului de vanzari
  • participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora
  • identificarea cerinţelor concrete ale clientilor, privind necesarul de produse comercializate
  • Oferta

  • salariu competitiv
  • telefon de serviciu
  • bonus in functie de realizari
  • formare la locul de munca
  • Raportați această lucrare