OPERATOR FACTURARE-SECRETARIAT
Noel Espresso S.R.L.
Tirgu‑Mures
‎în urmă cu 14 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • punctualitate
  • abilitati de comunicare
  • atitudine pozitiva si orientare spre client
  • implicare in activitatea desfasurata
  • responsabilitate si seriozitate
  • Descrierea jobului

  • asigurarea unui nivel superior al procesului de vanzare prin servirea amiabila si rapida a clientului
  • facturare,operare date,secretariat
  • operarea casei de marcat,incasare si tot ce tine de operatiunile de incasare
  • aranjarea produselor pe raft conform standardelor companiei
  • pregatirea si ambalarea produselor,intocmire AWB-uri pentru curierat
  • consilierea clientilor in legatura cu produsele ce le comercializam
  • preluarea apelurilor telefonice si a corespondentei electronice
  • abilitati de lucru cu PC
  • Program de lucru L-V 08.30 17.00, weekend-urile,sarbatorile legate libere

    Raportați această lucrare