Agent comercial HVAC
DTN Group Commerce SRL
Timisoara, Romania
14 zile în urmă
source : BizooJobs

Responsabilitati :

  • Intocmeste lunar lista cu potentialii clienti pe care ii viziteaza in vederea extinderii portofoliului;
  • Preia solicitarile de echipamente frigorifice si de aer conditionat;
  • Dimensioneaza si oferteaza echipamentele solicitate pentru proiecte;
  • Ofera consiliere tehnica;
  • Participa la cursurile de instruire puse la dispozitie de catre angajator.
  • Candidatul ideal :

  • Cautam o persoana cu experienta in climatizare, frigotehnie sau instalatii electrice;
  • Bune abilitati de comunicare si de conducere auto;
  • Abilitatea de a calcula preturi si capacitati necesare sistemelor ofertate;
  • Initiativa in cautarea de noi clienti;
  • Cunoasterea limbilor engleze (necesar) si maghiare (avantaj).
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Beneficii :

  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Salariu corespunzator, care se discuta la interviu;
  • Formare profesionala, atat in Romania, cat si in strainatate;
  • Bonuri de masa;
  • Masina pentru deplasarile pe teren, telefon si calculator de serviciu.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite