Sales Assistant Sport Vision/Buzz
SPORT VISION TRADING
Cluj‑Napoca
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Arata-ne ce te diferentiaza pe tine de ceilalti!

Daca esti in cautarea unei cariere in retail, daca iti plac sneakersii, daca iti doresti o crestere profesionala sigura, daca iti plac provocarile, atunci SPORT VISION / BUZZ este viitorul tau!

Cautam CONSULTANT VANZARI pentru magazinele noastre din BUCURESTI, BANEASA, COLOSSEUM, CONSTANTA, TIMISOARA, IASI, CLUJ - NAPOCA, GALATI, RAMNICU-VALCEA, ORADEA, SIBIU, TARGU MURES, BRASOV!

VINO sa faci parte din echipa noastra!

CERINTE :

  • Pasiune pentru fashion, pentru sneakersi, pentru placerea de a lucra intr-un mediu dinamic
  • Cu sau fara experienta profesionala
  • Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către clienţi
  • Capacitate de organizare si prioritizare
  • Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate
  • Descrierea jobului

  • Servirea clientilor magazinului in conformitate cu standardele SPORT VISION / BUZZ
  • Intampinarea clientilor la intrarea in magazin si oferirea de suport permanent
  • Promovarea si vanzarea produselor companiei
  • Activitati in depozit : aranjare, alarmare, pretuire
  • Verificarea preturilor produselor existente pe raft
  • ITI OFERIM :

  • Salariu competitiv, tichete de masa, bonusuri motivante
  • Program de lucru flexibil
  • Sansa de a promova
  • Dezvoltare personala si profesionala prin traininguri diverse
  • Reducere la produsele comercializate
  • Un loc de munca sigur intr-o companie internationala de succes
  • Un mediu de lucru profesionist si o atmosferă prietenoasa
  • Raportați această lucrare