Director Economic
S.C. BAKE EXPERT S.R.L.
Bucuresti
‎în urmă cu 17 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Absolvent / a de studii superioare de profil : Contabilitate, Finante-Banci.

Experienta pe un post similar in domeniul retail si productie alimentara-CONSTITUIE AVANTAJ

Experienta- minim 3 ani in domeniu

Foarte bune cunostinte Microsoft Office

Persoana organizata, responsabila, cu atentie distributiva

Descrierea jobului

Asigura efectuarea corecta si la timp a inregistrarilor in contabilitate

Coordoneaza departamentul contabilitate

Intocmeste si verifica balanta, bilantul anual, inventarul societatii.

Intocmeste si depune declaratiile lunare / trimestriale obligatorii pentru bugetul statului.

Asigura si raspunde de indeplinirea la termen a obligatiilor societatii fata de bugetul statului si terti in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare

Intocmeste situatiile financiare anuale, precum si alte documente solicitate de catre directorul economic

Raportați această lucrare