GESTIONAR DEPOZIT / TEHNICIAN SERVICE
ECOVENT EXPERT S.R.L.
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Dacă ești o persoană ordonată, atentă la detalii, dornică să se dezvolte în permanență și să confere calitate tuturor activităților în care se implică.

Ai simțul umorului și îți place să găsești soluții pentru problemele cu care te confrunți. În plus ești o prezența empatică și agreabilă.

Atunci te apropii de profilul pe care îl căutăm

APTITUDINI ȘI COMPETENȚE :

  • Limba rusă și / sau engleză - constitue avantaj.
  • Cunoștințe minime de mecanică și electrică
  • Cunoștințe bune PC, pachet de baza Microsoft Office.
  • Carnet de conducere categoria B
  • Descrierea jobului

  • Manipulează produsele la recepția mărfii și la livrare
  • Participă activ la încărcarea / descărcarea mărfii și aranjează marfa în depozit
  • Asigură ambalarea și securizarea mărfii în vederea livrării
  • Pregătește marfa și coletele pentru livrare conform avize / facturi și răspunde de pregătirea cantitativă și calitativă a produselor către clienți
  • Utilizează eficient spațiul de depozitare a produselor
  • Asigură și păstrează ordinea și curățenia în spațiile de depozitare
  • Ocazional asigură livrarea mărfii cu autoturismul firmei în București și împrejurimi
  • Efectuează lucrări de întreținere / mentenanță și intervenții și reparații asupra echipamentelor la depozit și la cilent cu autoturismul firmei în București și împrejurimi.
  • Ocazional efectuează lucrări de montaj și punere în funcțiune a echipamentelor din portofoliul companiei
  • BENEFICII :

    Posibilități reale de avansare, în funcție de performanță și gradul de implicare.

    Mediu de lucru plăcut și profesionist.

    Bonuri de masa

    Raportați această lucrare