OPERATOR/TEHNICIAN INSTALARE CABLU FIBRA OPTICA
Prime Telecom
Iasi
‎în urmă cu 17 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Punctual, serios, muncitor, comunicativ, responsabil, capacitatea de a lucra in echipa.

Reprezinta un avantaj :

Experienta anterioara in telecomunicatii, cablari structurate.

Permis de conducere catB

Important : chiar daca nu exista experienta in domeniul telecomunicatiilor, aceasta se poate dobandi in cadrul companiei

Descrierea jobului

  • Instalare cablurilor de fibra optica, pe stalpi si subteran
  • Instalarea echipamentelor de telecomunicatii
  • Rezolvarea problemelor de ordin tehnic aparute la clienti
  • Gestionarea materialelor şi echipamentelor aflate în custodie
  • Disponibilitatea de lucru peste program in anumite situatii şi deplasări
  • Raportați această lucrare