SEF DE SCHIMB - TOPOLOVENI
SC FAIST ROMANIA SRL
Pitesti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii sau superioare
  • Minim 2 ani experienta in productie
  • Experienta anterioara de leadership
  • Abilitati dovedite de management al oamenilor (delegare, stabilire a prioritatilor, planificare si gestionare a timpului, feedback)
  • Cunosterea KPI-urilor si obiectivelor standard pentru productie (ex : rata rebut, eficienta)
  • Abilitati de rezolvare a problemelor
  • Cunostinte de managementul calitatii
  • Cunostinte MS Office, nivel mediu
  • Limba engleza, nivel mediu;
  • Cautam o persoana serioasa, riguroasa si constiincioasa, orientata spre rezultate si foarte atenta la detalii, care sa aiba abilitati de comunicare si lucru in echipa, cu capacitatea de a lua decizii rapide, responsabila si eficienta, cu foarte bune abilitati organizatorice, atenta la detalii si cu initiativa.

    Descrierea jobului

  • Gestioneaza resursele de pe schimb (materiale / personal / echipamente);
  • Prioritizeaza activitatile pentru gestionarea volumului de munca existent;
  • Cascadeaza obiectivele catre echipa si urmareste indeplinirea lor
  • Evalueaza si dezvolta cunostintele, capabilitatile si comportamentele membrilor echipei
  • Se asigura de instruirea, calificarea si certificarea persoanelor din subordine
  • Persoana de contact in relatia cu celelalte arii din productie, departamente
  • Raporteaza informatii si indicatori de performanta relevanti
  • Raportați această lucrare