Electrician
Electro Metal Construct Emco S.r.l
Pitesti, Romania
10 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Sarcini si responsabilitati :

  • a) Efectueaza interventii de urgenta la sistemele tehnice de natura electrica;
  • b) Asigura efectuarea lucrarilor de natura electrica privind reparatii ale instalatiilor;
  • c) Efectueaza alte lucrari la cerere la instalatiile electrice utilizate in conformitate cu procedurile interne aprobate (lucrari cu scoaterea de sub tensiune);
  • d) raspunde de efectuarea corespunzatoare a activitatilor din caietul de sarcini ale obiectivului, conform graficului de lucru.

    e) raspunde de calitatea lucrarilor efectuate si de raportarile intocmite catre superiorul ierarhic

    Cerinte

    Pregatire de baza : studii medii - diploma de bacalaureat

    Pregatire specifica : certificat de calificare - electrician intretinere si reparatii

    Oferta (bonusuri, beneficii)

    Pachet salarial motivant : salariu fix + plata orelor suplimentare efectuate daca este cazul + bonificatii in functie de performante + prime de Sarbatori si ocazii speciale.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite