Inginer HVAC
ACP Air Conditioning Products
Otopeni, Romania
4 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Pregatirea documentatiei pentru fisele tehnice de produs;
  • Asigura coordonarea cost-productie pentru produsele realizate;
  • Furnizeaza suport tehnic pentru departamentul vanzari, clienti si proiectanti cu privire la produsele fabricate / comercializate;
  • Coordoneaza procesele de cercetare si dezvoltare a produselor noi;
  • Ofera suport pentru departamentul achizitii cu privire la materiile prime achizitionate;
  • Realizeaza desene de executie pentru produse in Autocad.
  • Cerinte

  • Absolvent al Facultatii de Inginerie, specializarea Instalatii;
  • 1-3 ani experienta in coordonarea de proiecte de instalatii;
  • 3-5 ani experienta in proiectarea de instalatii termice;
  • Cunostinte de limbi straine : limba engleza nivel conversational, limbile franceza si italiana reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte de utilizare Autocad 3D & 2D, Solidworks;
  • Experienta de lucru cu un ERP reprezentativ, buna cunoastere a pachetului MS Office.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • salariu atractiv;
  • transportul asigurat;
  • mai multe detalii in cadrul interviului.
  • Raportați această lucrare