Reprezentant E.ON
Blue Star Trading S.R.L.
Campia Turzii
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Căutăm oameni motivați, serioși și dornici de afirmare, dispuși să-și petreacă cea mai mare parte a timpului pe teren, în căutare de clienți.

Abilitățile de manager și spiritul antreprenorial sunt necesare pentru succesul acestui business, pentru diversificarea și dezvoltarea noilor oportunități.

Experienţa de minim 1 an în domeniul vânzărilor sau domeniul Energetic / Telecom / IT etc constituie un avantaj, însă NU este obligatorie.

Ne dorim să ai :

  • Diplomație, proactivitate și orientare către client;
  • Buna cunoaștere a tehnicilor de vânzare;
  • Foarte bune abilităţi de comunicare, prezentare şi ascultare activă;
  • Orientare către client;
  • Orientare către rezultate și soluții;
  • Abilități dezvoltate de negociere și persuasiune;
  • Disponibilitate de a călători;
  • Descrierea jobului

    Descrierea jobului / Cerințe

  • Promovarea și vânzarea produselor companiei E.ON Energie România și a serviciilor de furnizare de energie electrică și gaz
  • Prospectarea pieței și identificarea oportunității de obținere și încheiere de contracte
  • Realizarea obiectivelor de vânzări lunare
  • Gestionarea și înregistrarea corectă a contractelor semnate
  • Identificarea de noi clienți
  • Reprezentarea cu integritate a brandului în toate relaţiile cu clienții
  • Negocierea și încheierea de contracte
  • Oferim :

  • Oportunități de dezvoltare atât pe plan profesional, cât și personal
  • Pachet salarial atractiv
  • Instructaj în domeniul vânzărilor
  • Pachet complex de instrumente de lucru
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu energic, alături de colegi cu istorie şi experienţe în industrii diverse.
  • Raportați această lucrare