Receptionera Salon Organic Beauty Center - zona Pipera
GLOBAL WELLNESS SYSTEM SRL
Voluntari
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Foarte bune cunostinte si rapiditate in operare - pachetul Microsoft Office,in special Word, Excel.
  • Experienta de lucru cu casa de marcat fiscala si POS
  • Experienta de lucru cu sistem integrat de facturare si gestiune
  • Operare telefonie, e-mail, birotica de birou;
  • Abilitati deosebite de comunicare si capacitate de lucru in echipa;
  • Buna organizare, responsabilitate, initiativa;
  • Indemanare, flexibilitate; seriozitate, atentie la detalii;
  • Cunoasterea limbii engleze (vorbit si scris) foarte bine;
  • Descrierea jobului

  • gestionarea apelurilor telefonice, a corespondentei e-mail si informarea imediata a managerului la primirea acestora;
  • gestioneaza permanent programarile clientilor pentru Centrul de Beauty GWS Organic Beauty Center&SPA
  • gestionarea listelor de preturi si formularelor de comanda telefonice
  • gestionarea comenzilor provenite din magazinul on-line, confirmarea comenzilor si consilierea clientilor
  • gestionarea bazei de date cu clienti
  • emitere facturi fiscale, bonuri fiscale si utilizeaza casa de marcat fiscale si dispozitivul POS
  • gestioneaza stocul de produse aflat in zona de competenta si se asigura de completarea acestuia la nevoie
  • pastrarea si arhivarea documentelor cu care lucreaza;
  • Raportați această lucrare