Tinichigiu / vopsitor auto
TH TRUCKS
Cluj Napoca, București
‎în urmă cu 12 ore
source : Infomunca

Job description

  • Cluj Napoca and others
  • TH Trucks importator DAF in Romania TH Trucks, parte a Turbo's Hoet Group, detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business : vanzari vehicule noi, vanzari vehicule SH, service camioane, vanzari piese camioane, vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag.

    Responsabilitati tinichigiu : Constata defectiunile si stabileste necesarul de piese pentru reparatieExecuta lucrarile de tinichigerie conform documentatiei si indicatiilor de lucru primite, cu respectarea timpilor de executie si termenelor de finalizare Verifica sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii conform documentatiei tehnice Intretine curatenia la locul de munca Responsabilitati vopsitor : Executa operatiile de vopsire repartizateAlege materialele si stabileste metoda de vopsireEfectueaza aplicarea tratamentelor specialeVerifica sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii conform documentatiei tehnice Beneficii : Pachet salarial atractivTraining permanentMediu de lucru profesionistPosibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes

    Requirements

    Certificat de calificare in meseria de tinichigiu / vopsitorMinimum 3 ani experienta in lucrari de tinichigerie / vopsitorieAbilitati de lucru individual si in echipa

    Raportați această lucrare