Reprezentant vanzari cabinete stomatologice
Irali International Inc.
Bucuresti, Romania
3 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Reprezentant vanzari catre cabinete stomatologice.

Munca de teren. Postul implica :

  • munca de teren, promovare si vanzari produse stomatologice.
  • Negociere cu clientii
  • Mentinerea relatiei cu clientii
  • Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.
  • Experienta :

    Experienta in vanzari minim 3 ani

    Minim 2 ani experienta pe post asemanator.

    CUNOSTINTE NECESARE :

    Tehnici de vanzare directa si indirecta

    Tehnici de negociere

    Se solicita punctualitate si eficienta.

    Obligatoriu cunoasterea detailata a orasului in scopul identificarii cabinetelor stomatologice. Permis auto nu este obligatoriu.

  • Persoana dinamica
  • Bune abilitati de comunicare si interrelationare
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Orar flexibil. Retribuirea se face functie de volumul de activitate efectuat de dvs.

    Raportați această lucrare