INGINER COORDONATOR SANTIER
C&D Therm Instalatii SRL
Bacau
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii tehnice superioare
  • Abilități de utilizare PC
  • Abilitatea de a procesa și a se conforma documentațiilor tehnice
  • Cunoașterea limbii engleze
  • Orientare spre rezultate, abilități de comunicare
  • Capacitatea de a lucra în condiții de stres
  • Carnet de conducere categoria B obligatoriu
  • Disponibilitate la deplasări în țară
  • Abilitati de lider, capacitatea de a lua decizii
  • Capacitatea de a forma și conduce o echipă;
  • Responsabilități :

  • Coordonarea execuției lucrărilor în șantier;
  • Urmărirea aprovizionării cu materiale conform graficului de lucrări și a proiectului;
  • Evidenţa lucrărilor executate de fiecare echipă în vederea întocmirii rapoartelor de lucru împreună cu şeful de echipă sau muncitori;
  • Evidenţa timpului lucrat de fiecare echipă sau muncitor prin pontaje zilnice;
  • Respectarea cu strictețe a regulilor de protecție a muncii și P.S.I. din obiectivul unde desfășoară activitatea;
  • Menținerea relațiilor de colaborare cu beneficiarii și antreprenorii generali în scopul îndeplinirii obiectivelor contractuale;
  • Verificarea calității lucrărilor executate de echipa din subordine;
  • Beneficii :

  • Autoturism de serviciu;
  • Telefon și laptop de serviciu;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Raportați această lucrare