Lucrator comercial magazin
EURO VIAL LIGHTING SRL
Cumpana
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • absolvent al unui liceu sau facultati cu profil tehnic (Electronica, Electrotehnica, Energetica, Electrica, Automatica);
  • experienta in vanzari si cunoasterea unei limbi straine (franceza, engleza) pot constitui un avantaj;
  • excelente abilitati de comunicare interpersonale, capacitate de coordonare, organizare si planificare, dinamism, flexibilitate, initiativa, spirit de echipa;
  • atitudinea independenta si responsabila;
  • experienta in utilizarea PC-ului, lucrul cu casa de marcat, emitere facturi, primire marfa, asezat marfa.
  • Responsabilitati :

  • deruleaza activitatea de vanzare din magazin;
  • expune clientilor produsele comercializate de societate (caracteristici tehnice si destinatia lor);
  • introduce in sistemul de gestiune produsele pe care le-a comandat clientul;
  • aduce clientului din depozitul central sau de pe rafturi produsele pe care acesta le-a comandat;
  • verifica produsele (cantitativ si calitativ) clientului;
  • se asigura de integritatea ambalajelor si a sigiliilor, verifica etichetarea corecta si preturile produselor;
  • Oferta (bonusuri, beneficii) :

  • post permanent de tip full time intr-o firma lider la nivel national;
  • program de instruire la locul de munca (cursuri in cadrul companiei; cursuri la producatori; cursuri organizate de firme specializate);
  • pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante;
  • posibilitatea de dezvoltare profesionala; promovare in cadrul firmei.
  • Raportați această lucrare