Asistent Vanzari
Suvari Ro S.R.L.
Timisoara
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam asistenti vanzari disponibili pentru locatiile din : Fashion House Outlet, Militari Shopping Centre, Afi Palace Cotroceni, Otopeni, Parklake si Mega Mall.

Canditatul ideal trebuie sa aibe :

  • Experienta in interactiunea cu clientul
  • Preferabil cunostinte de limba engleza
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Standarde inalte de customer service
  • Abilitati bune de vanzare si negociere
  • Descrierea jobului

  • Intampinarea si salutarea clientilor conform cu politica Suvari
  • Consilierea clientilor prin standarde excelente de customer service
  • Vanzare aditionala sau complementara in functie de fiecare oportunitate aparuta
  • Finalizarea vanzarii cu satisfacerea clientului
  • Ingrijirea imaginii magazinului atat din punct de vedere al produselor cat si al curateniei
  • Raportați această lucrare