Operator calculator Bucureti
Farmec
București, RO
5 zile în urmă
source : jobs4it
  • Locaţia : Reprezentanţa de vânzări București;Durata : Perioadă nedeterminată;Nivel dorit de experienţă specifică : cel puţin 2 ani de experienţă pe un post similar;
  • Programul de muncă : 8 ore / zi, de luni până vineri, în 2 schimburi, în intervalul 06 : 00-14 : 00 și 13 : 30-21 : 30.Descrierea postului -

  • Responsabilităţi : Verificarea zilnică a comenzilor descărcate din tableta agenților şi întocmirea facturilor în sistemul de gestiune, pe baza comenzilor preluate de către agenți și pe baza comenzilor telefonice sau primite pe email;
  • Întocmirea și gestionarea corectă a contractelor și avizelor de însoțire a mărfii;Întocmirea notelor de credit, conform recepţiilor și rapoartelor de retur;
  • Urmărirea evoluţiei stocurilor de marfă din cadrul reprezentanţei;Întocmirea cartelelor de clienți noi;Arhivarea documentelor întocmite şi documentelor complementare desfăşurării activităţii;
  • Întocmirea și transmiterea de situații și rapoarte specifice, în conformitate cu procedurile interne ale companiei.Cerinţe : Studii medii / postliceale;
  • Cunoștinte de contabilitate primară;Cunoștințe operare PC : MsOffice, Outlook, Internet Exporer, programe de facturare;Cunoașterea unui soft de gestiune contabilă / ERP (Navision, SAP, BackOffice) -

  • constituie avantaj.Ce competențe am dori să dețineți : Comunicare şi munca în echipă;Planificare organizare, auto-disciplină;
  • Managementul timpului;Rezolvarea de probleme;Eficiență personală;Seriozitate, atitudine proactivă şi rezistenţă la stres;
  • Ce vă putem oferi noi : Salariul constituit din partea fixă, tichete de masă, decontare abonament de transport în comun, premii și bonusuri ocazionale (primă de vacanță, de sărbători, etc.

    zi liberă plătită cu ocazia aniversării zilei de naștere;Oportunitatea de a lucra într-o companie cu tradiție, aflată într-

    o puternică expansiune.Mediu de lucru profesionist și prietenos.Dacă ești interesat / ă, te rugăm să ne trimiți CV-ul, la următoarea adresă de e-

    mail : resurse umane farmec.roPentru informaţii suplimentare : tel. 0372.647.254

    Report this job

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite