Asamblator articole textile
Adecco Romania
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Descrierea jobului

Adecco Resurse Umane recruteaza operator masina tricot, pentru o fabrica din Gaesti si Bucuresti.

Esti candidatul ideal daca :

  • esti o persoana deschisa si comunicativa
  • esti atent(a) la detalii
  • iti place sa lucrezi in echipa
  • Responsabilitati :

  • se folosesc utilajele ( masini de cusut simple, masini de cusut si surfilat, masini cu doua ace. masini de cusut ascuns, masini de cusut butoniere, masina de cusut nasturi, uberdeck, ov) pentru operatiunile de confectionare.
  • extrage din pachetul cu semifabricate pentru confectionat auxiliarele necesare (ata, fermoare, nasturi, copci, capse etc,), aprovizioneazacu materiale locul de munca in conformitate cu instructiunile de lucru.
  • executa cusaturile (marcheaza au minutiozitate cotele impuse de prototip sau de documentatia tehnicasi executa cusaturile in conformitate cu marcajele facute).
  • Beneficii :

  • Tranport asigurat
  • Program de Luni- Vineri 3 schimburi : 6.00-14.00 / 14.00-22.00 / 22.00-6.00
  • Salariu net + tichete de masa - 10 lei / tichet
  • Ore suplimentare platite 100%
  • Spor de noapte 25 %
  • Raportați această lucrare