Inginer zootehnist
SIGNUP.WORK
Iaşi, ro
1 zi în urmă

Job Description

Companie din județul Iași, specializată în creșterea sunielor caută Inginer zootehnist . Punctul de lucru este în județul Iași, la câțiva km de orașul Iași.

Requirements

Cerințe și responsabilități :

  • studii de specialitate finalizate
  • permis de conducere
  • cunoștințe de limba engleză
  • respectarea procedurilor și a tehnologiei de producție
  • comunicare eficientă cu colegii
  • capacitate de îndeplinire a sarcinilor în timp util
  • experiență anterioară de muncă în domeniu - reprezintă un avantaj
  • Se oferă :

  • pachet salarial corect
  • transport
  • instruire și formare profesională
  • posibilitate de promovare
  • Requirements

    Cerințe și responsabilități : studii de specialitate finalizate permis de conducere cunoștințe de limba engleză respectarea procedurilor și a tehnologiei de producție comunicare eficientă cu colegii capacitate de îndeplinire a sarcinilor în timp util experiență anterioară de muncă în domeniu - reprezintă un avantaj

    Raportați această lucrare