Sofer automacara Cluj
SC ARABESQUE SRL
Cluj Napoca
2 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - Cluj Napoca

Job description - Cluj Napoca

  • Descrierea jobului : - desfasoara activitatea in cadrul Departamentului de Transport : - transporta marfa in baza documentelor de insotire;
  • livreaza comenzile conform programului de distributie. Beneficii : - mediu de lucru profesionist;- pachet salarial atractiv
  • Requirements

    Candidatul ideal : - permis de conducere categoriile B, C, E;- atestat profesional pentru transport marfuri generale;- autorizatie ISCIR pentru automacara sau experienta - reprezinta un avantaj;- card tahograf.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite