Montator Parbrize
APT RESOURCES & SERVICES SRL
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Compania APT Prohuman angajeaza montator parbrize (cu sau fara experienta) in Bucuresti, cartier Aparatorii Patriei.

Cerinte :

  • Studii medii
  • Disponibil pentru program de lucru intr-un singur schimb 07 : 00-17 : 00 Luni-Vineri
  • Pasionat de domeniul auto
  • Descrierea jobului

    Beneficii salariale :

  • Salariu incepand de la 2000 lei Net (in mana)
  • Tichete de masa de 15 lei / zi
  • Mediu de lucru curat
  • Decontare transport (daca este cazul)
  • Bonusuri din montaj
  • Raportați această lucrare