Consultant fonduri europene nerambursabile
Confidential
Cluj Napoca, București
5 zile în urmă
source : Infomunca

Job description

  • Brașov and others
  • ATENTIE : DACA NU AVETI EXPERIENTA RELEVANTA IN DOMENIU, NU APLICATICandidatul ideal Candidatul care a realizat activitati dе IT, consultanta cu privire la investitii, programele dе finantare nerambursabile si afaceri. Cerinte :

  • Persoană аnalitică, motivаtă de dorința de a învăța permаnent;
  • Expеriеnta minim 3 ani in realizarеа de proiectе de invеstitii, respectiv expеrienta în elaborarea si implementarea proiectelor finantate din fonduri nerambursabile constituie un avantaj;
  • Abilităţi excelente de comunicare;
  • Capacităţi foarte bune de organizare şi planificare;
  • Studii superioare, avantaj în următoarele domenii : economic, juridic, studii europene etc;
  • Requirements

    Descrierea jobuluiResponsabilitati :

  • Evalueaza eligibilitatea potentialilor clienti;
  • Analiza in accesarea fondurilor nerambursabile :
  • Identifica oportunitatile de finantare;
  • Consiliaza clientii si partenerii / furnizorii acestora in vederea emiterii / obtinerii documentelor necesare intocmirii dosarelor de finantare / investitii;
  • Intocmeste documentatiile specifice precum : plan de afacere, cereri de finantare, analize cost beneficiu, alte documente.Beneficii :
  • Mediu de lucru placut alaturi de o echipa cu perspective;
  • Oportunitati de evolutie si dezvoltare profesionala;
  • Posibilitate de dezvoltare si specializare;
  • Salariu motivant.Descrierea companieiSuntem o companie ce activeaza la nivel international având ca servicii principale fondurile europene, lobby, consultanța în afaceri, servicii de arhitectură, servicii tehnologice și investiții.
  • DescriereEchipa noastra care este specializata in servicii de asistenta privind accesarea fondurilor nerambursabile lucreaza pentru intocmirea aplicatiilor si imbunatatirea sanselor de a obtine finantarea solicitata .

    Serviciile noastre privind managmentul de proiect acopera : scrierea studiului de fezabilitate,cererea de finantare,planul de afaceri , intocmirea documentatilor in scopul depunerii acestora , implementarea si finalizarea proiectului , intocmirea cererilor de rambursare , asistenta in legatura cu partile implicate in derularea proiectului .

    Analizarea eligibilitatii / conformitatii solicitantului se va face gratuit. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati.

    Restrictions

    CV's are accepted in Romanian

    Minimum education level required Master's degree

    Minimum experience level required 5 - 10 years

    Required foreign languages English, French

    Raportați această lucrare