Coordonator Planificare Volume Energie (131662)
E.ON Energie România
Tirgu‑Mures
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Educație necesară : Studii superioare economice sau tehnice
  • Experiență profesională : Minim 3 ani experiență în domeniul energiei și într-un rol de coordonare echipe
  • Cunoștințe limbi străine : Engleză - nivel avansat
  • Descrierea jobului

  • Vei coordona echipa de planificare volume și vei fi responsabil de întocmirea prognozei de energie pentru toate segmentele de clienți, precum și de nominalizările zilnice
  • Vei participa la elaborarea strategiei de vânzări gaze naturale și energie electrică împreună cu Divizia Vânzări
  • Vei defini și actualiza fluxurile de informații referitoare la volumele de vânzare energie cu toate departamentele implicate în procesul de corelare
  • Vei identifica soluții de automatizare a activităților și vei defini criteriile sustenabile pentru efectuarea unei nominalizări / prognoze cât mai corecte
  • Ce îţi oferim

  • Premiu de performanţă
  • Tichete de masă
  • Asigurare privată de sănătate
  • Pensie facultativă
  • Primă de vacanţă
  • E.ON se angajează să asigure egalitatea de șanse și promovează în mod activ diversitatea, egalitatea și flexibilitatea.

    Raportați această lucrare