Agent vanzari zone Cluj, Bihor
SOCIETATEA PATRU MAINI CARPATIA S.R.L
Cluj‑Napoca
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent studii medii sau superioare;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Persoana organizata, dinamica si experimentata in munca cu termene limita;
  • Foarte bune abilitati de convingere, negociere si tehnici de vanzare;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
  • Disponibilitate la program prelungit (atunci cand este cazul) si la deplasari in interes de serviciu catre potentiali clienti;
  • Siguranta de sine, capacitate si dorinta de invatare.

    Descrierea jobului

  • Promovarea imaginii companiei si a produselor din portofoliu;
  • Indeplinirea standardelor de executie in toate locatiile din judetele alocate;
  • Mentine legatura cu clientii, prin intalniri, conform rutei stabilite, pentru a identifica probleme si oportunitati care apar in zona;
  • Realizeaza comunicarea permanenta cu clientii, pentru identificarea si evaluarea cerintelor;
  • Asigura stocul optim de marfa pentru clienti si dezvolta relatiile cu acestia;
  • Propune si implementeaza programe specifice de promovare si crestere a vanzarilor pentru clientii cheie din sectorul alocat;
  • Realizeaza planul de vanzari si obiectivele lunare;
  • Intocmeste si transmite periodic rapoarte de vanzari;
  • Monitorizarea concurentei;
  • Beneficii

  • Telefon si autoturism de serviciu;
  • Bonusuri in functie de vanzare;
  • Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic;
  • Un pachet salarial si de beneficii atractiv.

    Raportați această lucrare