Operator Introducere Date M/F
FM LOGISTIC
Dragomiresti
1 zi în urmă

Fişa postului

FM Logistic angajeaza Operator Introducere Date in Dragomiresti.

Descrierea jobului

  • Opereaza in sistemul informatic corect si la timp datele referitoare la miscarile de marfuri din depozit; verifica scriptic stocuri, comenzi, livrari, receptii, retururi conform solicitarilor superiorului ierarhic si procedurilor aplicabile;
  • Verificarea corectitudinii documentelor de receptie / expeditie
  • Asigurarea acuratetii stocului teoretic cu cel fizic
  • Efectueaza modificarile necesare pe documente si in sistem in cazul in care se constata diferente calitative si / sau cantitative intre marfurile receptionate fizic si documentatia de insotire;
  • Asigurarea ca documentele legate de activitatea din depozit sunt intocmite corespunzator si circula adecvat
  • Cerinte :
  • studii medii;
  • experienta anterioara in domeniul logisticii sau intr-o firma de logistica constituie un avantaj
  • cunostinte utilizare Excel-nivel de baza
  • persoana organizata, responsabila, ordonata, cu spirit de echipa, cu aptitudini de comunicare interpersonala si orientata spre solutii si eficienta
  • Criterii candidat

    Nivel minim de educaţie cerut

    Specializare

  • Administrare economică şi socială
  • Administraţie publică
  • Matematică
  • Matematică şi fizică
  • Transporturi
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite