Casieri&Manipulanti marfuri JUMBO Bucuresti,Suceava,Pitesti
JUMBO EC.R. SRL
Ploiesti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Este harnic si loial companiei
  • Are bune abilitati de comunicare si organizare
  • Experienta in domeniul de retail reprezinta un avantaj.
  • RESPONSABILITATI :

    Manipulant marfa : descarcarea, scanarea, aranjarea si gestionarea produselor in depozit.

    Casieri : efectuarea corecta a tranzactiilor cu clientii, aprovizionarea rafturilor in spatiul caselor de marcat, servirea clientilor.

    OFERIM :

  • Pachet salarial competitiv, (bonus de prezenta; tichete de masa)
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata,
  • Lucrul intr-un mediu modern si placut.
  • Raportați această lucrare