Asistent/a manager
Dexon Office srl
Bucuresti, Romania
acum 34 minute
source : BizooJobs

Descrierea postului

Efectuarea activitatilor solicitate de directorul general in cadrul editurii : contactatare parteneri asigurarea legaturilor telefonice, urmarirea relatiilor cu partenrii, planificarea diverselor activitati editoriale, executarea de operatiuni editoriale si de promovare, etc.

Cerinte

Cunoasterea limbii romane

Cunoasterea si folosirea aplicatiilor wor, excel, navigare pe internet

Capacitate de comunicare directa sau prin telefon

Aspect ingrijit

Oferta (bonusuri, beneficii)

Progam 6 ore / zi platit integral echivalent 8 ore cu salariul brut de 2200 lei

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite