Operatori logistica - locatie Arad
Hella Romania S.R.L.
Arad
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Responsabilitati :

Receptia marfurilor conform procedurilor dupa directive bine definite

Aprovizionarea cu materie prima a zonei de productie

Pregatirea / expedierea produselor finite conform comenzilor

Manipulare marfa

Incarcare-descarcare marfa

Efectuarea si mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca - 5S

Cerinte : Studii medii

Studii medii

Detinerea carnetului de ISCIR - constituie avantaj

Cunostinte de operare SAP constituie avantaj

Experienta in domeniul Automotive constituie avantaj

Disponibilitate de a lucra la program de 3 ture

Flexibilitate in ceea ce priveste rotatia pe anumite posturi si modele de schimburi

Persoana responsabila si disciplinata

Indemanare / dexteritate si atentie la detaliiBeneficii : Salariu conform grilelor interne

Sporuri conform legislatiei si Contractului Colectiv

Tichete de masa

Oportunitati de dezvoltare profesionala

Transport din Arad si ruta Arad - Pecica - Semlac - Seitin

Raportați această lucrare