Electrician Instalații și rețele electrice - Jud. Argeș
SC EnergoBit SA
Pitesti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experiența în instalații electrice de JT, MT, IT, lucrări în posturi de transformare și / sau LES;
  • Electrician autorizat ANRE gr. I / II B - costituie avantaj;
  • Apt pentru lucrul la înălțime și sub tensiune;
  • Permis de conducere cat. B;
  • Îndemânare și pricepere;
  • Disponibilitate pentru deplasări;
  • Capacitate de muncă și operativitate.
  • Descrierea jobului

  • Realizarea și întreținerea de instalații de distribuție a energiei electrice, stații și posturi de transformare, linii electrice aeriene și subterane.
  • Executarea lucrărilor de construcții montaj, revizii tehnice și reparații în instalațiile electrice de JT, MT și IT.
  • Montarea și punerea în funcțiune a diverselor instalații electrice.
  • Raportați această lucrare