Consultant fonduri europene si scheme de ajutor de stat
REI INTERNATIONAL CONSULTING
Oradea
‎în urmă cu 19 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Persoana comunicativa, structurata si organizata care lucreaza cu termene limita; cunostintele de contabilitate, financiar pentru realizarea prognozelor financiare reprezinta un atu

Candidatii trebuie sa faca dovada proiectelor in care au fost implicati, ideal sa fi si implementat proiectele respective

Descrierea jobului

Jobul presupune scrierea si implementarea de proiecte de investitii pe fonduri europene si ajutoare de stat preponderent pentru enitati private, dar si autoritati publice

Raportați această lucrare